Адвокат Киев, Юридические услугиАдвокаты Киева - Услуги Адвокатов
Комментарии на Юрпортале


От: Александр
Дата: 22 февраля 2018 [23:09]
Почему не выполняются судебные решения Вашего суда о назначении пенсий инв 1 кат.2груп.Чернобыльцам 1986г.До каких пор это будет продолжаться!?
На сайте: ООО "Салком" Подробнее
От: Аноним
Дата: 22 февраля 2018 [12:46]
Подскажите пожалуйста какие документы нужны на подачу алиментов,ребенку 15лет на фамилии отца,в браке не были.
На сайте: Ирпенский городской суд Подробнее
От: s.v.gorbach72
Дата: 21 февраля 2018 [10:39]
Добрый день,подскажите реквизиты судового сбора за расторжения брака. Спасибо.
На сайте: Шевченковский Районный Суд Подробнее
От: oleg180710
Дата: 21 февраля 2018 [01:09]
Здравствуйте!30.10.2017 подавал в сад на развод!фамилия Кулиш, подскажите когда будет суд?
На сайте: Дарницкий Районный Суд Подробнее
От: maltin
Дата: 20 февраля 2018 [18:12]
Я пан Мальтін промиває кредит Служба Кредитора, ми є юридичною, зареєстрованою і гарантованою компанією, і надаємо кредити фізичним особам, компаніям, ...
На сайте: Соломенский Районный Суд Подробнее
От: sytniku
Дата: 20 февраля 2018 [12:36]
Доброго дня.Скажіть ,будь-ласка,можливо узнать судьбу моєї скарги? згідно з відомостями офіційного веб-сайту Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та ...
На сайте: Верховный Суд Украины Подробнее
От: Аноним
Дата: 20 февраля 2018 [10:16]
Работа канцелярии
На сайте: Деснянский Районный Суд Подробнее
От: Izerinskiyyy
Дата: 19 февраля 2018 [23:15]
Здраствуйте. Хочу узнать решение судьи Щасна Т. В. . По делу 753/22990/17, с 15.11.2017, по 15.02.2018; Изеринский
На сайте: Дарницкий Районный Суд Подробнее
От: mihanchyk8320
Дата: 19 февраля 2018 [19:09]
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка матеріали по ДТП (протокол серии БД №446623) на Шкуренко Михайла Васильовича проживаючого за адрессу:с.Гаврилівка вул.Шевченка 3, ...
На сайте: Святошинский Районный Суд Подробнее
От: a.oleynik
Дата: 19 февраля 2018 [16:22]
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як можна подати заяву на розлучення? Чи можливо це зробити через сайт?
На сайте: Оболонский Районный Суд Подробнее
Загрузить предыдущие сообщения...

Новости
31 января 2010
Через несколько дней на юридическом портале появятся сайты районных прокуратур, РУ ГУ МВД, районных налоговых органов, в том числе, налоговой администрации, налоговой милиции и налоговой инспекции.



# В каких случаях допускется отзыв сотрудников из отпуска?
В каких случаях допускется отзыв сотрудников из отпуска?

# Как возместить ущерб, если на производстве произошел несчастный случай, а работник при этом не был официально оформлен на работу?
1. Почнемо з того, що відповідно до ст. 188 Кодексу законів про працю України не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років. Як виняток, за згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть прийматись на роботу особи, які досягли п'ятнадцяти років. Зі змісту Вашого питання ми можемо зробити висновок, що згоди батьків не було, брат офіційно на роботу не приймався, трудовий договір в письмовій формі, як того вимагає ст. 24 КЗпП України, не укладався, трудова книжка йому не оформлювалась. Крім того, судячи з наданої Вами інформації, страхові внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, не сплачувались. Однак, звератємо Вашу увагу на те, що відповідно до згаданої ст. 24 КЗпП України укладення трудового договору оформляється наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу про зарахування працівника на роботу. Але трудовий договір вважається укладеним і тоді, коли наказ чи розпорядження не були видані, але працівника фактично було допущено до роботи. Таким чином, з братом був фактично укладений трудовий договір, однак з грубими порушеннями законодавства України про працю. Відповідно до ст. 8 Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”, далі – Закон, обов'язковому страхуванню від нещасного випадку підлягають особи, які працюють на умовах трудового договору (контракту). Крім того, згідно з ст. 10 вказаного Закону для страхування від нещасного випадку на виробництві не потрібно згоди або заяви працівника. Страхування здійснюється в безособовій формі. Всі особи, перелічені у статті 8 цього Закону, вважаються застрахованими з моменту набрання чинності цим Законом незалежно від фактичного виконання страхувальниками своїх зобов'язань щодо сплати страхових внесків. Таким чином, вважаємо, брат має можливість звернутися до відповідного відділення Фонду соціального страхування від нещастних випадків, далі – Фонд, для відшкодування йому як застрахованому шкоди, заподіяної ушкодженням здоров’я. Однак, для того, щоб отримати вказані вище страхові виплати, необхідно надати до Фонду документи, зазначені в ст. 35 Закону, а саме акт розслідування нещасного випадку за формою, встановленою Положенням про порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, яке затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.2001 р. №1094, та (або) висновок МСЕК про ступінь втрати професійної працездатності застрахованого, а також відповідні рішення про відшкодування моральної (немайнової) шкоди та документи про необхідність подання додаткових видів допомоги. Акт розслідування нещасного випадку складається комісією з розслідування нещасного випадку, до складу якого, в даному випадку, повинен бути включений представник відповідного робочого органу виконавчої дирекції Фонду. У будь – якому разі радимо Вам звернутись до відповідного місцевого відділення Фонду з повідомленням про нещасний випадок. 2. Стосовно відповідальності роботодавця повідомляємо наступне. У Вашому питанні Ви повідомляєте, що роботодавець закрив невигідну справу (з виробництва меблів). Нам не відомо, чи означає це ліквідацію самого приватного підприємства, чи тільки припинення цим підприємством діяльності з виробництва меблів при подальшому функціонуванні цього підприємства. Якщо підприємство ще існує, а також якщо роботодавець є посадовою особою цього підприємства, то брату, або його законним представникам (через те, що брат є неповнолітнім) необхідно звернутись до суду зі скаргою на дії цієї особи, керуючись ст. 41 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає відповідальність за порушення вимог законодавства про працю України. Крім того, у брата є право звернутись до суду з заявою про порушення кримінальної справи за ст. 271 Кримінального кодексу України. Звертаємо Вашу увагу, що за цією категорією справ згідно з ст. 49 того ж Кодексу встановлюється строк позовної давності в три роки, тобто протягом цього строку з моменту настання нещасного випадку брат має право звернутись з заявою до суду. До того ж, при провадженні в кримінальній справі брат має право, відповідно до ст. 28 Кримінально – процесуального кодексу України, подати до обвинуваченого цивільний позов про відшкодування моральної та (або) матеріальної шкоди.

# Порядок предоставления ежегодных отпусков


# Каким образом возмещается ущерб, нанесенный предприятию его работником?
Каким образом возмещается ущерб, нанесенный предприятию его работником




Обсуждение темы: Труд


Задайте вопрос или добавьте комментарий: Имя или E-mail: